📝 Ahoj po čase

Koukám, že poslední příspěvek byl někdy v roce 2019 a najednou se píše rok 2024. No, tento Zpěvníček chvíli odpočíval, věnovala jsem se jiným věcem. A taky jinému Zpěvníčku, malému bráškovi tohoto Zpěvníčku. To je ten Zpevnicek.unas.cz (s tečkou a bez https vytvořený čistým html). Nakonec z toho vyšlo, že tam jsou více retro věci ze starých dvojlistů a sešitů. A tady… no, musím oprášit zpěvníky-knihy a cédéčka.

A když jsem znovu propátrala WordPress – ó, tam je novinek a vylepšení! Začíná mě to zas bavit. Jen prosím o trochu trpělivosti, protože budu předělávat i názvy a odkazy, možná někdy něco nebude fungovat bezchybně.

Ale udělám všechno proto, aby písničky přibývaly.

Víte, jsem čerstvá důchodkyně, takže tohle je pro mě výborné cvičení hlavy. Přimět počítač, aby dělal to, co chci já, abych nezapomněla kam co ještě patří, kde je co třeba opravit či doplnit. Miluju to.

Jo a kromě lepšího softwaru vyšla i spousta nových cdéček a zpěvníků. Jo, je z čeho čerpat.

Dělám to proto, aby lidi nezapomněli zpívat.
Aby se písničky neztratily.

1 komentář u „📝 Ahoj po čase

  1. Děkuji Ti za tvou práci, sám jsem z Tvé webové stránky několikrát čerpal jak data, tak i inspiraci.Takováhle aktivita je v současné době více než vítaná, neboť toto se již dnes „nenosí“. Písně jsou již dnes „spotřební materiál“ a staré, kvalitní písničky jsou upozaďovány. Přeji Ti mnoho nového materiálu ke zpracování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *