KDYŽ SLUNKO ZAČNE HŘÁT Hudba: Bř. Diviš / Text: Sl. Grohmannová 1. Někdo si vesele na svět píská, ať se leje, ať hrom si tříská. Já čekám, dokud se nevyčasí, na lepší počasí. Blátivé ulice, ty nemám rád, zato když sluníčko začne nám hřát, z úkrytu vylezou moje city jako šnek z ulity. Ref: Když slunko začne hřát, je mi tak akorát, je mi tak nějak vesele na duchu, na těle. Srdce bez říkání faldy mi prohání. |: V tomto směru bývám, věru, k neutahání. :| 2. Vždycky mi říkával můj tatíček: Každého pozdrav u vrbiček! V životě člověka je hlavní ctnost bezvadná zdvořilost. Dnes vyjde najevo pravda sporá, jak jsem to prohrál u profesora. Já ho šel pozdravit pod vrbičku, když tam měl holčičku. Ref: Když slunko... https://zpevnicekunas.cz