NEJKRÁSNĚJŠÍ ODMĚNA Hudba a text: Vilda Sýkora 1. Lásko, lásko, proč se nezeptáš dříve, než-li nám kousek štěstí dáš? Lásko, lásko, co mám slibovat, když nechci mé milé lhát? Kdyby moje milá jako jiné byla, uměla by v srdci číst, proto místo díků jsem do památníku napsal jí hned na první list. Ref: Nejkrásnější odměnou je úsměv tvůj, to si, má milá, vždycky pamatuj. Nejkrásnější odměnu mně z lásky dáš, když se na mě usmíváš. Vidím-li v tvých očích slzy, proč bych lhal, věř mi, že bych hned sám se rozplakal. Nejkrásnější odměnou je úsměv tvůj, to si pamatuj. 2. Krásné, krásné tvé rty rudé jsou, když se, má milá, ke mně přivinou. Krásné, krásné, krásné oči máš, když se na mě usmíváš. Dnes vzpomínám, drahá, na ty chvíle blaha, byla jsi má a já tvůj. Bylas květ můj bílý a tenkrát v té chvíli odměnou mně býval úsměv tvůj. Ref: Nejkrásnější... https://zpevnicekunas.cz/